Wodakovy wjeci E-shop

E-shop vodáckých potřeb

Kusy v akci

výrobce     cena


V této kategorii nebylo nalezeno žádné zboží.
 Miniatura obrázku + odebrat odkaz Popis Odkaz více info
Vodácké akce

Vodácké akce a expedice

Pořádáme zakázkové vodácké akce pro skupiny od 6 osob. Mořské kajaky, rafting, jízda na kánoích, kajakářská škola, to vše u nás najdete.  Na vyžádání zpracujeme zajímavou nabídku v lokalitách ČR, Rakousko, Itálie, Norské fjordy, Švédská jezera, Korsika.

http://wodakovywjeci.cz/nabizime/vodacke-akce-a-expedice
Testovací název úvodního obrázku 2

Školní výlety

Hledáte pro Vaši třídu ten pravý školní výlet na konec roku? Potřebujete třídu studentů stmelit? Jednou z možností jak nabídnout studentům opravdový zážitek a nové zkušenosti je vodácký výlet pod vedením vodáckých instruktorů, kteří se postarají o organizaci a maximální zajištění bezpečnosti celé akce. 

http:/www.wodakovywjeci.cz/nabizime/skolni-vylety
Testovací název úvodního obrázku 3

Kajakářská škola

Najdete zde vždy aktuální organizovanou akci, na kterou s Vámi instruktoři rádi vyrazí a naučí Vás co si budete přát. Provezou Vás celou řekou a upozorní na chyby při Vašem pádlování. Je možno zapůjčit veškeré vybavení.

www.wodakovywjeci.cz/nabizime/kajakarska-skola

Testovací název úvodního obrázku 4

Firemní akce 

Pro Vaši firmu zařídíme kopletní servis od navržení programu akce, přes samotné provedení, až po výstupy formou fotografií nebo videa. Pomůžeme Vám stmelit Váš pracovní kolektiv. Pokusíme se splnit Vaše představy a požadavky. 

http://www.wodakovywjeci.cz/nabizime/firemni-akce

 E-shop

Vše pro Vaše vodácké výlety. Kopletní vybavení pro vodáky-turisty  i profesionály. V našem online obchodě naleznete vybavení světových výrobců. Lodě, oblečení, záchranné pomůcky, suchý program...

http://obchod.wodakovywjeci.cz/

 Stánkový prodej

Nedůvěřujete E-shopům? Potřebujete si zboží před koupí vyzkoušet a nechce se Vám jezdit až k nám? Přijedeme za Vámi. Uvidíme se na organizovaných splutích, závodech, odemykání řek apod. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se s námi chcete setkat osobně a zboží vyzkoušet. Nabízíme i testovací lodě. 

http://www.wodakovywjeci.cz/nabizime/stankovy-prodej
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 322 e-shop systém banan.cz